שיחת חינם

קבל שיחה בחינם


 
    שלח פרטים לנייד

שלח פרטים לנייד

 
 

רקמה על מגבות

 
 

 אם אתם מחפשים מתנה אישית מקורית, מגבת רקומה יכולה להיות מתנה נפלאה לכל אירוע. זאת משום שבאמצעות רקמה על מגבות ניתן לייחד את המגבת למקבל המתנה ולאירוע המסוים שהוא חוגג, וכך להפוך את המגבת למתנה שהיא גם שימושית וגם מהווה מזכרת מיוחדת מאותו אירוע.

ליום הולדת
אחד האירועים שעבורם מתנה זו יכולה להיות פתרון מצוין הוא כמובן, יום הולדת. באמצעות רקמה על מגבות ניתן לרקום על גבי המגבת את שם חתן או כלת יום ההולדת, את התאריך או את גיל החוגג/ת וכמובן ברכה אישית המגיעה היישר מהלב.
 
לגיוס קל ונעים
אין ספק שכאשר מתגייסים לצבא אחד הפריטים החשובים ביותר שצריך לקחת מהבית הוא מגבת גדולה, ואין כמו מגבת עם הקדשה מיוחדת כדי לעשות טוב על הלב גם כשקצת קשה. רקמה על מגבות של מילים כמו "גיוס קל ונעים", או של הסלנג המקובל "שפשוף קל" בצירוף תאריך, יכולה לחמם את הלב ואת הגוף לאורך כל תקופת הצבא – וגם אחריה.
 
מתנה לתינוק שנולד
זה יכול להיות רעיון נהדר למתנת לידה מושלמת: מגבת רקומה עם הקדשה לאם הטרייה ומגבת לתינוק המקסים שעליה רקומה דמות מצוירת והקדשה מרגשת. אין ספק שגם האם וגם התינוק ייהנו מהמתנה, שהרי אין כמו התעטפות במגבת גדולה, רכה ונעימה כדי להרגיע את הגוף ואת הנפש אחרי הלידה.
 
מתנה יפה לגבר ולאישה
אם אתם רוצים לפנק את בן או את בת הזוג שלכם במתנה מיוחדת, רקמה על מגבת יכולה להיות רעיון מצוין גם עבורכם. תוכלו לבצע רקמה על שתי מגבות, האחת בשבילכם והשנייה בשביל בן או בת זוגכם, ועליהן רקומים תאריך והקדשה שיוצאת מן הלב. כך, כשתעשו מקלחת או אמבטיה משותפת, יחכו לכם שתי המגבות הרקומות ויעטפו אתכם באהבה. 
 
אנחנו ב"תגית" מציעים שירותי רקמה על מגבות באיכות גבוהה במיוחד, תוך הקפדה על דיוק בביצוע ועל שירות אישי לכל לקוח.
 

לקבלת פרטים נוספים בנושא רקמה על מגבות פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר