שיחת חינם

קבל שיחה בחינם


 
    שלח פרטים לנייד

שלח פרטים לנייד

 
 

רקמה ממוחשבת

 
 
רקמה ממוחשבת היא טכניקת עיטור המלווה אותנו כבר שנים רבות, בהצלחה רבה. באמצעות הטכנולוגיה הזו  אפשר לרקום כל דוגמא על כל דבר (כמעט), כאשר פריטים רקומים אלו יכולים להוות מתנה נהדרת לכל אירוע, מוצרי קידום מכירות בעלי הצלחה מרשימה או מוצרי אופנה ייחודיים ומרשימים במיוחד.
 

מתנה נהדרת

פריטים שעליהם רקומה הקדשה מיוחדת, או בדיחה פרטית יכולים להוות מתנה מושלמת לכל אירוע: חולצות, מגבות, חלוקים, תיקים, פאוצ'ים, מפות ואפילו תיקי תפילין וטליתות שעליהם רקמה ממוחשבת של הקדשה אישית שאומרת הכול – אין כמו מתנה כזאת כדי לומר: חשבתי עליך, אני אוהב אותך, מזל טוב או כל הקדשה אחרת שתביע במילים רקומות את מה שאתם מרגישים.
 

אמצעי מצוין לקידום עסקים

בעולם התחרותי של היום, שבו בכל תחום פועלים עשרות ואפילו מאות עסקים, צריך להתחרות על לב הלקוחות.
על מנת לזכות בלבם, עסקים משתמשים בדרכים רבות, החל משלטי חוצות, דרך פלאיירים וכלה בכובעים מודפסים.
 
אנחנו מציעים דרך אחרת: מוצרי קידום מכירות רקומים עם לוגו העסק, של שמו ושל פרטי ההתקשרות עמו – מוצרי קידום מכירות שכולם ישימו לב אליהם.
כובעים, חולצות, פאוצ'ים ותיקים יכולים להוות מוצרי פרסום מצוינים, שהלקוחות יכולים גם ליהנות מהם וגם להפיץ את שם העסק שלכם בעזרתם.
 
אז אם אתם חושבים על פרסום שונה ומבריק – מסר רקום על מוצרים שונים יכול להיות פתרון מצוין עבורכם.
 
 
 

שדרוג ייחודי לפרטי לבוש

אם אתם מעצבי אופנה המעוניינים לשדרג את פרטי הלבוש שעיצבתם בכישרון רב, רקמה ממוחשבת יכולה להיות פתרון מצוין גם עבורכם. דוגמא עדינה של צורה אבסטרקטית או של כל דבר אחר שתבחרו, יכולה לשדרג כל פריט שעיצבתם ולתת לו טוויסט ייחודי השמור רק לכם. דוגמא מצוינת לשדרוג פרטי לבוש והפיכתם לאישיים היא הטרנד העכשווי מאוד של קישוט שמלות כלה באמצעות צורה מיוחדת הרקומה על השמלה, שתבטיח שלאף כלה אחרת לא תהיה אותה שמלה בדיוק.
 

רקמה עם תגית

תגית רקמה ממוחשבת מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות על כל חומר ופריט, באמצעות המכונות ותוכנות המחשב המתקדמות בתחום. החברה מחויבת לביצוע העבודה בדיוק על פי הבקשה שלכם, ונציגיה ישמחו לסייע לכם בבחירת העיצוב, הגוונים והחומרים המתאימים ביותר לצורכיכם. לוגואים, צורות, דמויות וכמובן – מילים, בשלל צבעים ועל מבחר מוצרים – באיכות הגבוהה ביותר שמבטיחה, שהכספכם ינוצל בצורה הטובה ביותר ואתם תהנו מההשקעה לאורך זמן.
 
אז אם אתם מחפשים מתנה לאירוע, דרך מצוינת לקדם את העסק שלכם או שדרוג מושלם לכל פריט לבוש – יש לנו את התשובה עבורכם. בתגית תקבלו שירות מהשורה הראשונה, ומוצרים איכותיים – באחריות.